Atsiprašome už trumpalaikius sutrikimus. Vyksta atnaujinimo darbai.
← Atgal į sąrašą
Šis skelbimas yra senesnis, nei 60 dienų

Siūlo darbą

Ieškome savo vaikučiams draugės - darželio auklėtojos

Skelbimo įkėlimo data: 2018-08-08
Darbo pobūdis: * Kūrybiškai ir įvairiai lavinant ikimokyklinio amžiaus vaikus pagal parengtą ugdymo programą; * Organizuoti darželio šventes; * Rengti ir įgyvendinti ugdymo veiklos planus, remiantis ikimokyklinio ugdymo programa; * Nuolatinis bendravimas su tėvais teikiant grįžtamąjį ryšį apie vaiką, apie vaiko praleistą dieną; Reikalavimai: *Pedagoginis išsilavinimas (privalumas); *Gebėti dirbti komandoje, kurios pagrindinis tikslas – laisvas bei įvairialypis vaikų ugdymas; *Jausti malonumą būnant su vaikais, juos ugdyti, sudominti; *Vaikų pedagogikos ir psichologijos išmanymas; *Kruopštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, tvarkingumas, pozityvumas; *Domėjimasis sveika gyvensena; *Be žalingų įpročių!; Mes jums siūlome: *Darbą nedidelėje vaikų grupėje pilnu etatu. *Visas socialines garantijas ir daugiau (nuoširdus darbas yra matomas ir įvertinamas). *Galimybę lanksčiai derinti darbo bei atostogų grafiką. *Galimybes visada tobulėti, kelti kvalifikaciją, įgyvendinti savo kūrybines idėjas! *Įmonė nesiūlo streso bei įtampos darbe. Atvirkščiai - įmonė deda visas pastangas į smagios darbuotojų atmosferos kūrimą.
Skelbimo informacija
Rūta
Vilnius Laisvės prospektas
Kontaktai
Dalinkis su draugais

Panašūs skelbimai